Riigikantselei tutvustas Arvamusrännakut raamatukogude võrgustikule

Riigikantselei strateegiabüroo koos Kasvulava meeskonnaga kohtusid eelmisel neljapäeval, 29. septembril Tallinna Keskraamatukogus 12 raamatukoguhoidjaga, kes osalesid pilootprojektis „Kohalike dialoog kohalikus raamatukogus“, et tutvustada neile „Eesti 2035“ Arvamusrännaku toimumist ja kutsuda osalema arutelujuhtidena.

Riigikantselei strateegiadirektori asetäitja ja „Eesti 2035“ eestvedaja Eili Lepik, Riigikantselei strateegiabüroo nõunik ja „Eesti 2035“ Arvamusrännaku korraldaja Heleri Reinsalu ning Kasvulava meeskonna esindajana Arvamusrännaku projektijuht Kadi Rutens tutvustasid kohtumisel Arvamusrännaku arutelude formaati ja metoodikat ning muid korralduslikke küsimusi. Koos raamatukoguhoidjatega arutati, mõeldi, peeti plaane ja loodetavasti on juba varsti võimalus huvilistel nii mõneski raamatukogus osaleda Arvamusrännaku aruteludel või miks mitte, hakata ise arutelujuhiks ja kutsuda ka teisi kaasa mõtlema!

Arvamusrännaku arutelude eesmärk on kutsuda novembrikuu jooksul inimesi igas Eestimaa paigas arutlema teemade üle, mille lahendamisele kaasa aitamisega saame üheskoos muuta Eesti elu paremaks. Aruteludega kogutakse erinevate elanikkonnagruppide ideid riigi arengustrateegia „Eesti 2035“ tegevuskava uuendamiseks.

Täpsemat infot arutelujuhti rolli ja ka enda kirjapaneku kohta leiab siit.

Eelmine
Algas kirjapanek arutelujuhtide koolitustele
Järgmine
„Eesti 2035“ Arvamusrännak kutsub huvilisi arutelujuhiks ja koolitustele

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: