Arvamusrännaku aruteludega said kaetud kõik maakonnad

Novembrikuus üle Eesti peetavate Arvamusrännaku aruteludega said nüüd kaetud kõik maakonnad, neist kõige rohkem arutelusid toimub Harjumaal ja Tartumaal, järgnevad Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa. Ühtekokku on praeguseks kirja pandud juba 110 arutelu Eestimaa erinevais paigus.

Kõige rohkem Arvamusrännaku arutelusid toimub Harjumaal (28 arutelu) ja Tartumaal (20), järgnevad Võrumaa (12), Valgamaa (10), Viljandimaa (8), Lääne-Virumaa (5), Põlvamaa (5), Järvamaa (4), Pärnumaa (4), Ida-Virumaa (3), Hiiumaa (2), Raplamaa (2), Saaremaa (2), Jõgevamaa (1), Läänemaa (1).

Arutelujuhtide abistamiseks valmisid lühikesed juhendvideod, mis toetavad arutelu planeerimist ja läbiviimist. Vaata videoid siit ja loe kirjalikke juhendmaterjale siit. Arutelu tagasisidet saad anda siin.

„Eesti 2035“ Arvamusrännaku arutelujuhtidele on sisuka mõttevahetuse ettevalmistamisel ja läbiviimisel abiks lisaks välja pakutud 12 teemale ning toetavale juhendmaterjalile ka väike töövahendite pakett, mis jõuab arutelujuhini postiga ning aitab arutelu ladusamalt korraldada ja hoida arutelugrupis inspireerivat meeleolu. Loe lähemalt siit.


Eelmine
Arvamusrännaku üle-eestilised arutelud algavad Pärnumaalt Lindi raamatukogust
Järgmine
Arvamusrännakule on kirja pandud juba 115 arutelu, teemade pingerida üllatab

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: